Chtěl jsem napsat komentář, ale pal to čert, v odkazu na jednu recenzi najdete vše podstatné, jen bych dodal, že stačí být trpělivý, postupovat systematicky, nestavět všechny budovy jen proto, že se zrovna odemkly a jste zrovna v zisku (což není vůbec těžké), a je to v klidu. Na rozdíl od konkurentů nehrozí při veliké populaci zhroucení ekonomiky, stačí pak jen dyštak vystrnadit méně majetné, nahradit je úředníky a modernisty, a ty zas elitou. A je ruka v rukávě, vypadá to dobře, mapy jsou velké :) pohodička...
Co si pamatuju, tak vypadlo to hezky na pohled - barevné, přibližování až do ulic, abych mohl sledovat panáčky a autíčka.
Ulice mají univerzální velikost, takže první silnice je obyčejná s širokými chodníky a nejlepší silnice je už šestiproudá a uzoučkými chodníky.
Když si koupím baráček, ubytuje se m itam pár lidí, ale je to hezké, nebo si koupím mrakodrap, kam narvu hodně lidí a na malé ploše, což je potřeba, ale pak je z města velké sídliště.
A čtyři vrstvy lidí a jejich souboje. Takže hasit občanské nepokoje, požáry, zemětřesení.
To je takový nástin, na co si o hře vzpomenu.
Nidko nekomentoval? To je škoda hru jsem hrál už dávno a rád bych si přečel i názor na ní :)