Nerad dávám hrám tak málo procent. Za každou hrou stojí spousta příprav a práce, programátorů a betatesterů, a to platí i pro dlc.

Co je na hře opravdu super, na 100% je noc. Denní cykly + různé simulace, jak rostoucí kriminalita, nefunkční solární elektrárna nebo rozpočet na den a noc. Do toho noční bary, kasína a hotely v komerčních zónách. Tohle se povedlo. A to osvětlení. Jako reálné.

No ale mínus 50% je za ten zbytek. Třeba taxíky. K čemu jsou? Odvezou jen málo lidí, moc nevydělají a přijdou mi zbytečné. Na cyklistiku jsem byl zvědavý, ovšem do doby než jsem zjistil, že obyvatelé stejně jezdí autama než na kole. I přes různé vyhlášky o cyklistice. Takže to se taky nepovedlo. Chválím cesty s pruhy pro autobus/taxi nebo s cyklopruhy. Chválím vězení a nové budovy a speciální stavby. Ovšem na konceptu hry to moc nezmění.

Jsem zvědavý co přinese nové dlc. Počasí a sníh jsem ve hrách tohoto druhu ještě neviděl a těším se :)

Pro: Noc je skutečně povedená, nové druhy silnic a budov

Proti: Taxíky, mohlo toho být v dlc více.