Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cities in Motion 2: The Modern Days

63
9 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
02.04.2013 PC
Vývojáři:
Colossal Order
Oficiální stránky:
http://www.citiesinmotion2.com
Cities in Motion 2 je pokračování populárního simulátoru MHD. Opět se vžijete do role ředitele dopravního podniku a budete budovat sítě MHD v mnoha městech, a to jak v příběhové kampani, tak v režimu volné hry. Oproti jedničce přináší pokračování spousty novinek, jako je střídaní dne a noci (s tím spojené noční jízdní řády), zmíněné jízdní řády, hezčí a dynamická grafika, reálný růst měst, podle toho jak dobře vedete DP. Dále tu je několik nových typů silnic, které stavíte. Mezi nové typy komunikací patří široké bulváry, cesty s BUS pruhem, s parkovištěm, pěší zóny, jednosměrky (i jednokolejky) a dokonce i dálnice.

Co se týče vozidel, opět se setkáte s autobusy, tramvajemi, čluny a metrem. Přibyla možnost výstavby trolejbusové sítě, vrtulníky bohužel již ne. Hratelnost doplňuje hudební doprovod a různé zvuky a vizuální efekty. Trolejbusové sběrače kopírují troleje a občas jiskří, zvuk motorů různých vozidel také uslyšíte. Všechna vozidla nyní musí mít své vozovny a garáže.

Základní hra byla vydána i v češtině. Pro hru je vydáno celkem 8 DLC balíčků. Například Olden Times; Metro Madness; Trekking Trolleys; European Cities; Bus Mania.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.