Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Chmatákov Online

2004
38
13 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Chmatákov je první česká MMORPG, nyní vyvíjená pouze jedním programátorem a dvěma grafiky. Její vývoj začal v roce 2004 a původně šlo pouze o grafický chat a z té doby se dochoval pouze vzhled postav - létajících hlav. Po přidání peněz a prvních dovedností se z Chmatákova stala MMORPG. Chmatákov od té doby několikrát měnil grafiku i herní systém, ale jádro hratelnosti zůstává stejné.

RPG systém Chmatákova stojí na jednoduchém systému skillů a tříd - každá třída (nyní 7) má omezeno, jak moc může trénovat určité skilly. Skillů je 18 a čítají například Přesnost (střelné zbraně) nebo Archeologii na vykopávání starých kostí na prodej. Hráči mohou také ve hře například jezdit na speciálních zvířatech, chobotnicích, potápět se nebo telefonovat s ostatními hráči.

Hra je stále upravována a vylepšována. Počet účtů je podle autora na čísle kolem 20 000 a z toho aktivních je přibližně 5 000.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.