Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Chicago 90

53
21 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1989 PCAmigaAmstradAtari ST
Vývojáři:
Chicago 90 je akčně laděna závodní hra ze začátku devadesátých let. Hra měla dva základní herní módy. V "gangsterském" módu bylo hlavním cílem ujet všem policejním automobilům pryč z města. Naproti tomu v "policejním" módu jste museli gangstera chytit dříve, než z města ujede. Na výběr byly i tři stupně obtížnosti. Hra disponovala adekvátní grafickou stránkou, ale kratší délkou.


Poslední diskuzní příspěvek

Jo, a jinak stahuj treba tady :) http://www.bestoldgames.net/stare-hry/chicago-90.php

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Hodně letitá záležitost, která ani ve své době neudělala kdovíjakou díru do světa. Když to vezmu kolem a kolem, tak šlo možná o takového nepodařeného a dosti vzdáleného předchůdce prvního GTAčka, akorát zde byly jedinou náplní automobilové honičky mezi gangstery a policií (případně opačně, podle hráčovi volby) a bez možnosti vystoupit a proběhnout se po svých.

Co si vzpomínám, tak jízdní model nic moc, pravoúhlé zatáčky se jezdily ... pravoúhle ... z čehož vyplývá celková fyzika ve hře, která byla nijaká žádná. Za gangstery to bylo složitější, za policajty se daly přepínat auta. A to vše úplně bez zvuku.

Po všech stránkách průměrná hry i na rok 1989 a to jsem to hrál an 386ce někdy v druhé polovině 90. let, ale tenkrát se hrálo všechno co se sehnalo :)

Pro: Na chvíli to byla docela zábava, první pokus o GTAčko :)

Proti: Fyzika aut, no sound, zábava opravdu jen na chvíli

+9+10 / -1