Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Chicago 90

Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Rok vydání:
1989
Vývojáři:
Microïds
Chicago 90 je akčně laděna závodní hra ze začátku devadesátých let. Hra měla dva základní herní módy. V "gangsterském" módu bylo hlavním cílem ujet všem policejním automobilům pryč z města. Naproti tomu v "policejním" módu jste museli gangstera chytit dříve, než z města ujede. Na výběr byly i tři stupně obtížnosti. Hra disponovala adekvátní grafickou stránkou, ale kratší délkou.

Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře


Hodně letitá záležitost, která ani ve své době neudělala kdovíjakou díru do světa. Když to vezmu kolem a kolem, tak šlo možná o takového nepodařeného a dosti vzdáleného předchůdce prvního GTAčka, akorát zde byly jedinou náplní automobilové honičky mezi gangstery a policií (případně opačně, podle hráčovi volby) a bez možnosti vystoupit a proběhnout se po svých.

Co si vzpomínám, tak jízdní model nic moc, pravoúhlé zatáčky se jezdily ... pravoúhle ... z čehož vyplývá celková fyzika ve hře, která byla nijaká žádná. Za gangstery to bylo složitější, za policajty se daly přepínat auta. A to vše úplně bez zvuku.

Po všech stránkách průměrná hry i na rok 1989 a to jsem to hrál an 386ce někdy v druhé polovině 90. let, ale tenkrát se hrálo všechno co se sehnalo :)

Pro: Na chvíli to byla docela zábava, první pokus o GTAčko :)

Proti: Fyzika aut, no sound, zábava opravdu jen na chvíli

+9+10 / -1