Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Caveblazers

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
24.05.2017 PC
10.01.2019 Switch
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.rupeck.com/caveblazers
Caveblazers je na akci zaměřená roguelike plošinovka odehrávající se v obrovské jeskyni, do které se vydává váš dobrodruh. Neustále proměnlivé podzemí totiž ukrývá zdroj nepředstavitelné síly a hrdina bude jeden z mnoha odvážlivců, kteří se pokusí projít smrtícím prostředím až do jeho středu a objevit jeho tajemství.

S každou novou hrou se kompletně vygeneruje celá mapa včetně nepřátel, předmětů, umístění pokladů a pastí, přičemž ztráta všech životů znamená návrat na úplný začátek hry do nově vytvořeného prostředí. Hráč si na začátku volí vzhled a zaměření svého dobrodruha a v průběhu hry si může odemykat nové. Pro boj s nepřáteli obývajícími jeskyně pak lze nacházet různé zbraně, ať už k boji na blízko nebo na dálku, kouzla, artefakty, svatyně a neidentifikované lektvary, jež mohou hrdinovi buď vylepšit, nebo zhoršit jeho statistiky. Potkávat budete moct i jiné dobrodruhy a s těmi přátelsky naladěnými obchodovat a na konci každého z několika prostředí číhá tuhý boss, kterého bude třeba pro postup hlouběji do nitra jeskyně porazit.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.