@Paul (26.09.2018 20:09): Jo, tam to přejde v total bullshit :) Úplně nejhorší je ta pasáž na začátku, kde na tebe padá strop, tam je bez upgradu biče potřeba 100% pixelová přesnost, jinak se ty šrouby či co to je nedají stihnout ušvihat.
@Paul (26.09.2018 19:43): Chápu :) Víc než čtyři levely tam nejsou, takže jsi buďto byl těsně před koncem nebo ses zasekl ještě ve třetím, který je o kus těžší než čtvrtý. I když má překvapivě jednoduchého bosse.
@Ronik (26.09.2018 18:06): nic z toho nebudu rozporovat, protože jsem se přes čtvrtej (mám dojem) fakt nikdy nedostal. Ale tehdy jsem si myslel, že prostě jen nejsem dost dobrej :) Přitom bych to pravděpodobně nebyl schopnej dohrát ani dneska, dle toho co píšeš. Ale pozitivní hodnocení nechám, tehdy mě to i tak bavilo.
@Paul (26.09.2018 17:52): Soundtrack je největší klad hry, jinak je dost hrozná, a to i v porovnání s dobovou konkurencí na Game Boy :) Ovládání úplně příšerné, framerate klesá někam k jednotkám fps a obtížnost je od poloviny nelidská. Dvojka (Belmont's Revenge) je daleko hratelnější.

Sadly, Castlevania’s first handheld entry is an aching disappointment – so much so that Treasure president and founder Masato Maegawa (who worked on the game) apparently wishes he'd never worked on it.