Cartman’s Authoritah

01.08.2000

freeware

Tuhle freeware akční plošinovku na motivy kultovního animovaného seriálu South Park naprogramoval v roce 2000 Derek Long. Hrajete za Erica Cartmana a procházíte přes osm levelů plných nepřátel (postavy ze seriálu), které musíte ničit. Máte na to hned několik zbraní, začínáte s obuškem, pak najdete kulomet, plamenomet, raketomet a také V-čip, kterým Eric ve filmu South Park - Peklo na Zemi napadl Saddáma Husajna.

Eric svoje řádění navíc doplňuje hláškami ze seriálu (většinou ty, co se objevily v první řadě).

Cartman’s Authoritah - Moje první hra se s Southpark tématikou, kterou jsem hrál poprvé tak zhruba před 5 lety furt dokola bráchou.Neustále jsme se předháněli kdo ji dohraje dříve. Postupem hraní získáte spoustu zbraní od Samopalu, až po můj nejoblíbenější Elektrický čip, který dává šoky. Co jsem na tak staré hře obdivoval bylo to, že tam bylo spoustu secretů a hlavně úžasných hlášek, které jsem jako malej při hraní furt pořvával aniž bych věděl co znamenají. :)

Pro: Hlášky,spousta Secretů

Proti: Obrovský vztek z častého umírání

Vtipná a nápaditá hra, u které jsem strávil dětství. Tehdy mě neskutečně bavila.
Zbraně byly super, u hry jsem se tolikrát nasmál i rozčílil, protože jsem furt umíral. Hlášky i zvuky jsou ale skělé :)

Nějak mě popadla nostalgická slina a už to jdu stahovat.

Pro: Cartoon grafika, zbraně, zábava

Proti: Krátké