Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Carnal Instinct

Nehotová verze
01.03.2021
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Carnal Instinct je RPG pro dospělé plné antropomorfních zvířat, které si dává za cíl skloubit kvalitní soubojový systém, rozsáhlé úkoly a AAA vizuál se sexuální tématikou a propracovanými erotickými scénami. Nejen z těchto důvodů proto není hra vhodná pro osoby mladší 18 let. Hra je momentálně v pre-alfa fázi vývoje.

Po spuštění se ocitáte v zemi Sabu jako jeden z tamějších otroků. Je ale jen na vás, zda se s touto rolí spokojíte, nebo vezmete osud do svých rukou. K tomu vám pomůže i soubojový systém, kde máte krom silného a slabého útoku k dispozici i uhýbání a odrážení nepřátelských výpadů. V současné fáze vývoje se na blízko můžete ohánět mečem, zatímco na dálku máte možnost použít luk. Nepřátelé vás rozhodně nebudou šetřit, a tak s největší pravděpodobností občas i zemřete. Jako ve většině RPG můžete naštěstí i zde nacházet lepší zbraně, jež vám průchod o něco zjednoduší.

Hra vás nejen díky tomu vybízí k průzkumu, protože když už něco nevyužijete, můžete to vždy alespoň prodat. Za získané peníze může nakupovat spotřební předměty, nebo třeba skiny pro svou postavu. Ve světě narazíte také na mnohá NPC, které vám mohou zadat úkol, nabídnou nějakou tu rozkoš nebo rovnou obojí. Erotické scény bývají velmi detailní a velmi často apelují na různé sexuální fetiše. Některé scény jsou také podmíněné například vaším pohlavím, ale i jinými faktory.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.