@Paul (28.08.2017 12:55): jj mám to na steamu. Právě to nechápu. Dělá to na tý první trati se stadionem jak je tam ten prudkej sešup dolu. Sotva vjedu kousek na chodník už letim prostorem. :D
Koupeno v akci za 4,99. Není to špatné. je to v podstatě kopie prvního dílu. Chybí mi pošklebující se řidičúv ksicht při přejetí.

Co nechápu je, že se propadám na některejch místech texturou mimo hru. A to na první mapě hned u hlavní trasy závodu, jak je ten prudkej kopec dolů. To nikdo tu první mapu netestoval?

Zatím taková lehce nostalgická vlna. V nové grafice je to trochu jiné a není to úplně ono.
Ten nový bohužel opakuje stejný problém jako na začátku Reincarnation, že nejede na neaktualizovaných sedmičkách. Přitom Reincarnation už šel a mně se do aktualizace pořád nechce :D
Tak kampaň dohrána. Max Damage je skvělej Carmageddon, skutečná trojka tak jak jsem jí chtěl. Škoda že vydání a reputaci pokazili předčasným vydáním Reincarnation. A našel jsem se i v titulcích :)
Hra nám plynule přešla do plné verze, změnilo se jí jméno a je v ní spousta novinek... Doporučuji vyzkoušet :)
Tak dohráno, ale ten konec mě zklamal. Jak jsem neměl moc rád mise v druhém Carmageddonu, tak bez nich tomu něco chybí, kampaň je složená ze stále stejných módů. Když si vzpomenu na druhý díl, vybaví se mně hned originální úkoly jako nezapomenutelný Trucking Hell, mapa s policejními auty, ničení cílů nebo závěr v podzemním systému, a takové šílenosti tady prostě nejsou, což je škoda.
Tak jsem si to nakonec koupil a super - na mojí sestavě ve Full HD všechno na max a 60FPS se zapnutou synchronizací, takže se jim to konečně povedlo optimalizovat i když grafika pořád tý náročnosti moc neodpovídá. jinak je to prostě starej známej carmageddon - ale dřív mě to bavilo víc si myslím :D
Vyšel nový patch, který řeší optimalizaci hry. Musím říct, že jde o neuvěřitelné zlepšení. Loading má něco přes minutu a hlavně mám stabilně okolo 50FPS na nižší až střední nastavení a vše funguje naprosto bez problémů, což se nedá srovnat s minulou verzí, kde mi nefungovala často ani synchronizace se zvuky a FPS bylo příšerné. Vývojáři se vytáhli, škoda že to nezvládli při vydání, ale buďme rádi za to :)
Mám pocit, že jsem četl, že se chystají na optimalizaci. Podle mě byla chyba vypustit plnou verzi tak brzo, teď už se můžou snažit, ale moc toho nezachrání. Samozřejmě jedině dobře, jestli to zlepší.
Nedávno jsem upgradoval na 8GB RAM a hra už funguje (FPS nemá smysl řešit :)). Takže na slibovaných 4GB, které jsou v minimálních požadavcích, se hra sice spustí, ale je naprosto nehratelná.
Za mě největší zklamání za posledních pár let. Když to bylo problematické v alfě, tak jsem si říkal "dobré, to ještě vychytají" a ono to pak najednou vyšlo v úplně stejně příšerném stavu... Po technické stránce nejhorší hra, jakou jsem kdy hrál. Příjde mi to, jakoby vzali zdroják z prvního Carmageddonu a do něj násilně napasovali grafiku z roku 2005 a to bez jakékoliv optimalizace. Prostě humus.
Zkoušel někdo MP? Zkusili jsme to s kamarádem, ale nedokázali se k sobě připojit, furt jenom please wait, at zalozil kdokoliv.
JInak hra vypada dobre, ikdyz je to totalni technical mess.
Já bych hrál, hraje se to stejně dobře, jako minulé díly. Hlavně si vyhráli s powerupy, takže má člověk tu volnost v tom, jak se zbaví každého protivníka. S takovou výzbrojí to sice ubírá na obtížnosti, ale přesně takový byl už druhý díl :). Bohužel ta optimalizace je taková, jak se říká. Stěží rozjedu první závod po spuštění hry (o plynulosti radši mlčím) a po dokončení už prostě hra neodpovídá. Nemám sice extra silnou sestavu, ale ani na lepších to není moc slavné, co čtu.
Tak co, už to tu někdo hrál?
Hodně lidí si stěžuje na mizernou optimalizaci a sám čumím jak puk, že špatný framerate jde poznat i z oficiálních trailerů, to není dobrá reklama.