Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Card Hunter

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
online > online strategie
RPG > nezařazeno
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
13.07.2013 PC
Vývojáři:
Blue Manchu
Oficiální stránky:
http://www.cardhunter.com/
Card Hunter je snadno uchopitelná free to play hra, která se už od začátku nebere příliš vážně. Hrajete tak vlastně table top RPG kombinující souboje v podobě tahové strategie s jednoduchým vývojem vašich tří hrdinů (válečník, mág, kněz).

Singleplayer je zastoupen víceméně v podobě tutoriálu a následující kampaně, kde vám protihráče (alias pána jeskyně) v jednotlivých kláních dělá počítač. Za každý splněný quest dostanete nějaké ty zkušenosti a samozřejmě nové předměty, z nichž každý vám umožní používat různé ability. Tato kombinace jednotlivých předmětů v jeden fungující celek je hlavním motorem celé hry.

Multiplayer umožňuje jednak hru kampaně v režimu kooperace a druhak možnost vyzvat soupeřovu družinku na přímý souboj v herní lize, ranked formátu nebo jen cvičně. Nemůže chybět žebříček nejlepších hráčů, ELO a všechny další potřebné náležitosti.

Hra je zdarma, za reálné peníze lze dokoupit různé alternativní podoby hrdinů, truhly s novými předměty a nebo například rozšíření singleplayeru o nové úkoly.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.