Car Tycoon

05.12.2001

Car Tycoon je budovatelská strategie nebo spíše "obchodní" simulace, ve které vyrábíte a prodáváte auta. Musíte stavět nebo kupovat továrny, obchody a autoservisy, díky nimž vyděláte nějaké ty peníze. Abyste byli úspěšnější než konkurence musíte také investovat do reklamy a do vývoje autodílů. Každé auto totiž, než ho můžete prodat, musíte sami sestavit. Tedy vybrat karoserii, motor, interiér.

Hra se odehrává od roku 1950 do konce 20. století. Najdeme zde tedy mnoho modelů od veteránů až po celkem novodobá auta. Hra obsahuje okolo 25 různých scénářů, přes 300 aut a přes 250 různých budov. Ve hře je obsažen multiplayer pro celkem 4 hráče.

Mě se libí na té hře typicá JoWood grafika, ta je dokonalá, ale bohužel grafika nestačí :( A JoWood taky dneska už není :(

Hra celkem o ničem, nijak nezajímavá, nudná a nezaslouží si pochopit, protože z ní nakonec stejně nic moc nemáte. Vlastně nevidím důvod proč to hrát ani co o tom psát... :/