Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cannon Fodder 3

11.02.2012
50
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Třetí díl dnes již pomalu klasické akční taktické hry, viděné z izometrického pohledu. Děj hry se opírá o aktivitu jisté mocenské skupiny, rozprostírající se s vojenskou mocí za zády na třech kontinentech, odkud se snaží nastolit diktaturu po celém světě. Vy se jim, v roli jedince nebo celé svity nebojácných bojovníků, tyto nekalé plány pokusíte překazit.

Svým stylem a pojetím je hra podobná předchozím dílům. Úkoly sahají od obrany pozic, přes záchranu rukojmích, až po hackování a získávání důležitých informací. Hra obsahuje spoustu ničivých (pistole, samopaly, granáty, jaderné pumy) a technických prostředků (teleport) a také je zde možnost uzmout některý z osmi válečných strojů (BVP, tank atd.). Destrukce nepřátel (dělostřelectvo, sebevrazi, obranné věže) probíhá v různých lokacích celého světa (dokonce i ve vesmíru) a děje se tak za proměnlivého počasí, ve dne i v noci.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.