Burn:Cycle

Burn Cycle

1994
1995

Burn:Cycle je cyberpunkový interaktivní film připomínající zápletkou Johnnyho Mnemonica. Píše se rok 2063 a svět ovládají velké softwarové korporace. Hlavní hrdina Sol Cutter je agentem, který se má nabourat do počítače společnosti Cortex. Do hlavy mu je však implantován virus Burn:Cycle a pokud chce přežít, musí se ho do dvou hodin zbavit.

Po herní stránce jde o přímočarou záležitost s nižší obtížností a kratší hrací dobou. Nechybí ani jednodušší puzzly či akčnější sekvence. Herní postup si je možné uložit kdykoliv, samozřejmě s výjimkou cut-scén. Hra se ovládá klasicky, myší.

Burn:Cycle původně vyšel již v roce 1994, ale pro PC byl vydán až o rok později.

@GodOfTheSick (03.11.2018 19:48): Je to tak, ale mám je připravené. A ne, hraji po delší době adventuru, znovu Lost Crown, a to má vše jak má být. Tam vše funguje a je zábava.

Burn je vítězství pouze moderních průletu a na hru se zapomenulo. No a další týden asi na druhý dech také dohraji. A pak Rex Nebular!