Bright Memory Infinite dohrána. Výborná (8/10) věc. Herní systém přehlednější než v Bright Memory. Úplně jiné lokace než v Bright Memory. Stinnou stránkou je trochu to, že pro postup je na některých místech potřeba zlikvidovat všechny nepřátele, jinak se neotevře cesta dál (jednou jsem se kvůli tomu i zasekl, protože jsem ve víru bojů byl líný poslouchat/číst a díky tomu jsem neudělal přesně to, co autoři očekávali). Zamrzí také herní doba (dohráno za 2,5 hodiny a to jsem se ještě trochu flákal a občas něco zbytečně opakoval), i když je celkem pochopitelná. Na druhou stranu je s podivem, co všechno a jak kvalitně byl autor v jednom člověku schopen vytvořit, co všechno do hry nacpal (čtyři diametrálně odlišné střelné zbraně, různé typy nábojů, boj s mečem včetně komb, lehký vývoj postavy, wall-run i wall-jump a další herní mechanizmy) a hlavně jak dobře to všechno dohromady funguje. Jen tak dál.
"From here on out, I will no longer be developing Bright Memory: Episode 1 any further, but I plan on making regular “experimental” additions of various new features, etc., which players will be able to try out. Once development of Bright Memory: Infinite is complete, it will be distributed as a separate game, but those who have already purchased Bright Memory: Episode 1 will receive a special “100% off” discount coupon for Bright Memory: Infinite prior to its release."

Šmarja to zas bude bordel v profilech. Ale na to, že to dělá jeden týpek, je to masakr. Shadow Warrior proti tomu vypadá jak freeware kravina. https://youtu.be/UDT1Vk_sWWE