Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bridge Project

60
3 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.03.2013 PC
Vývojáři:
Invent4 Entertainment, Halycon Media (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.bridgeproject-game.com/
Simulace stavby mostu je následovníkem titulu Bridge Builder. Cílem je z různých stavebních částí jako jsou trámy a lana vytvořit stabilní mosty, které zvládnou následující vlny předem daného provozu od pár osobních aut po několika set tunový vlak. Výdržnost konstrukce otestuje i občasné zemětřesení a poryv větru.

Samotné stavění je limitováno omezeným počtem metráže jednotlivých dílů a materiálů. Staví se v klidu a s rozvahou v zapauzovaném režimu s možností rychlého přepnutí do provozu, kde se hned začnou projevovat případné konstrukční nedokonalosti končící případným zřícením mostu v rámci funkční fyziky. Výstavba probíhá v prostředí malebné krajiny, pustých kaňonů a městské zástavby čítajících celkem 48 úrovní a to vše viděno v 3D z profilu s možností natáčení úhlů kamery.

Hra obsahuje i editor pro tvorbu vlastního prostředí k výstavbě mostu s možností sdílet výtvory s komunitou na Steamu, kde jsou podporovány i achievementy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.