Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Brave Soul

2003
75
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jedná se o kombinaci akčního RPG a vizuální novely s erotickým obsahem, odehrávající se ve smyšleném království Souvania, kde není nouze o spoustu dungeonů plných nejrůznějších monster. Hlavní hrdina je bojovník Rudy, kterého jeho otec vykáže z domu, aby se jen nepoflakoval doma, stal se soběstačným a také něčeho dobrého ve světě dosáhl. Proto se Rudy rozhodl vstoupit do cechu lovců. Od samého začátku ho na cestách doprovází dračice Shell jako odměna za dávnou pomoc. Později se k němu přidají další společnice (do party může přibrat max. další 2 dívky). S jednou z dívek se hrdina může velmi sblížit a to má pak vliv i na závěr hry (celkem je 8 možných konců).

Boje, putování po herním světě a většina rozhovorů s postavami, probíhají ve 2D izometrickém pohledu, kde máte pod přímou kontrolou pouze Rudyho, jeho parťačkám můžete pouze přednastavit určitý způsob chování během boje (automatické použití léčivých lektvarů, když je třeba, neútočení a šetření si magické energie na léčivá kouzla atd.). Boje probíhají v reálném čase, Rudy může útočit z blízka mečem nebo i z dálky různými magickými útoky, samozřejmostí je použití lektvarů pro obnovu zdraví nebo magické energie.

Rudy po každém poražení nepřítele získá kromě nejrůznějších předmětů také zkušenostní body. Po dosažení určitého počtu bodů postoupí on i všechny jeho možné společnice na novou úroveň a automaticky se jim zvýší různé vlastnosti (síla, inteligence nebo obratnost). Vlastnosti lze také zvyšovat po snědení magického ovoce, které se dá získat od některých nepřátel nebo koupit ve městech. Tam je možné nakoupit i nejrůznější vybavení (zbroje, zbraně, lektvary, magické prsteny).

V cechu lovců jsou Rudymu zadávány nejrůznější úkoly, které většinou spočívají v cestování do určité oblasti nebo dungeonu, kde máte nalézt určitý předmět (magický svitek ukrytý v truhle). Tyto úkoly může buď přijmout nebo odmítnout v závislosti na reakcích dívek, jež vás doprovází.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.