-Musím povedať že aj ked som Borderlands 2 dvakrát prešiel tak ku DLCčkám som sa dostal až teraz. A pokiaľ budú všetky dosahovať kvality Captain Scarlett and Her Pirate's Booty tak sa mám na čo tešiť.
DLC pridáva
-Nové lokácie ( púšť ktorá bývala oceánom, alebo mestečko Oaza kde väčšina ľudí zomrela na dehydratáciu )
-Nový typ vozidla Sands kiff ktorý sa mi ovláda skvelo len škoda že ho nemožno použiť aj mimo dlc.
-Nepriatelia: veľké množstvo z nich sú len preskinovaný nepriatelia s pôvodnej hry ale aj tak sa nájde pár nových a nepríjemných.
-Ostatné Npc: či už kapitánka Scarlett ktorá vám pri každej príležitosti nezabudne pripomenúť že vás zradí až ked najdete poklad kapitána Bladea, alebo nekrofil Shade či ťažko zamilovaný Herbert.
-Leviathan: veľmi pekne spravovaný boss, ktorý vám hned pri prvom stretnutí ukáže kto je pánom púšte.
-Miestnosť s pokladom: či už je to ďalší Vault alebo niečo íné určite potešia truhli na vrchole pyramídy

Pro: Oáza, sands kiff, Leviathan, fínálna miestnosť, Scarlett, Shade, Herbert

Proti: nepriatelia, menší bossovia, niektoré lokácie