@Charllize (03.09.2017 23:35): Tiny Tina DLC je určitě nejzábavnější a nejpopulárnější :)
celé udělané ve stylu že hrdinové prvního dílu hrají Dračí doupě a ty jsi jedna z figur za které hrají :)
je tam i podle mě nejlepší aréna
co do ekvipu:
skvělý je tam granátový mód Magic missiles (hlavně fialový a legendární)
a hodně se bere pistolka Grog Nozzle, který dostanete na jeden quest...slaguje a healuje (pokud splníš quest, sebere ti ho :) )
kdyby něco stačí se zeptat, v Borderlands 2 mám přes 1200 hodin a 100% achievmentů
Kdyz se to tady otevrelo ta diskuze. Bordelands 2 jsem dohral taky bez DLC a chystam se to cely projit jeste jednou. Tentokrat drfinitvni a graficky vylepsenou Handsome Collection na PS4.
Osobne bych je zabil za vsechny ty DLC a milion edici ktery az do vydani Handsome Collection nebyla ani jedna kompletni. Udajne nejlepsi DLC je Tinino dobrodruzstvi na rpg ostrove:)
@RemixSvK (komentář):
-zapoměl jsi na truhlu unvitř pyramidy
- cpt. Scarlett dlc je domovem:
- Sandhawku jednoho nejlepších smg ve hře :)
- a úžasné sniperky Pimpernel
kvůli těmhle dvoum zbraní se tohle celý dlc hraje :D

jo ještě bych zmínil že tebou jmenovaný Shade je okopčený hlavní hrdina filmu Strach a hnus v Las Vegas, kterého ve filmu hrál Johnny Depp