@Solidor (28.03.2021 20:58): Já po té jedničce pokukuju nějakou dobu už. Z toho tvého komentáře mám pocit, že to stojí hlavně na příběhu/hrdince, což by mi vyhovovalo. Že budu nadlevelovaný a průchod je jednoduchý mi zas tolik nevadí. Souboje jsou pro mě většinou ta nejméně zábavná část u RPG. Možná to někdy k nějakému nákupu přiberu, třeba k Nieru za měsíc, jestli Originalky budou stále nejlevnější.
Čekal jsem jenom přeskinovaný Atelier, ale je překvapující jak moc se od nich BR odlišuje. V dobrém i špatném smyslu.
Tak byla to jen otazka casu nez to pridas, ja to tusil :)

Nedavno jsem hru videl v krabicce za 599 korun a nakonec ji nekoupil. Ackoliv dle meho vypada celkem pekne, obava ze to nebude stat za moc celkove tam byla. Ale uprimne toho ted trosku lituju, preci jen ty holcicky jsou fakt pekny:)
Mimochodem ted se zase roztrhl pytel s Atelierama, co jsem ted koukal na PSN store tak je tam nejaky na kazdy druhy strance. Ale treba ten vyrocni kde postavy samy behaji mi moc hlava nebere:) Ja jsem ted dal dokupy krabicove posledni trilogii a hodlam v dohledne dobe tomu venovat nejaky cas. Naposled jsem hral dva dily co byli na PS2. Nejvic me asi zaujala Firis, diky tomu ..hmm..open worldu, na druhou stranu poletovani na kosteti me trosku pohorsuje:)