@Solidor (18.02.2022 14:10): Mě Monark přijde vzhledem dost podobný prave CE :)
Gust jde kvalitou nahoru, což bohužel nemůžu říct o mojich oblíbených Compile Heart a Iffy obecne. Zacli sekat takové zvláštní hry co mají chabe systémy ( hlavní důvod proč jsem si je oblíbil) a přijde mi ze nevědí co by. Ale zlepšily hodně vyprávění a příběhy, což byl dříve kamen úrazu, bohužel na úkor věci co jsem měl rad. Vzasade poslední hra co mě od nich fakt bavila byla Dark Rose Valkyrie.
@Charllize (18.02.2022 13:57): Je pravda, že z těch budgetů mi přijdou gustoviny asi nejlepší. I když poslední dobou jsem o ostatních nějak ztratil pojem.

Se mi CE2 vůbec nelíbí vizuálně. To se pak musím hodně nutit takovou hru rozehrát. Dám radši přednost Monarku, i přes horší recenze.
@Solidor (komentář): Zajimave. Mě prvni díl neoslovil vůbec. Ale včetně tebe na dvojku slyším chvalu, tak to zařazují do fronty. I když vím ze jsi Gust fanboy a měl bych te brát s rezervou ( haha, jen sem si rypnul, neber to vážně :)
Btw, jak tu často radim. Zkus Caligulu 2 je to podobný případ, lepší ve všech směrech oproti jedničce :)
Jsem překvapen, jak moc mě to baví. Oproti jedničce zlepšení v úplně každém směru.
Metacritic - jednička 66%, dvojka 78%

Je docela škoda, že vydání proběhlo pod radarem a nulovým marketingem.
Worldwide prodeje si to zaslouží určitě vyšší, než těch 120 000 :(