Bloop Reloaded

2SD
06.02.2015

freeware

Hra Bloop Reloaded je logickou hříčkou, ve které musíte sbírat různé chemické látky. Ty vytékají z potrubí a mají odlišné barvy. Vaším úkolem je dostat do baňky správně barevnou látku. K tomu budete využívat kreslení plošinek, které chemikálie nasměrují tím směrem, který potřebujete. Další možností je kapaliny přenášet vzduchem pomocí síly, ale musíte dávat pozor, protože se rozpadají a stékají zpět na zem. K tomu, abyste získali správně barevnou chemikálii, budete muset občas využít nějakou jinou chemikálii, která změní barvu v potrubí a vystříkne tak novou, jinak barevnou chemikálii. Někdy je také třeba smíchat chemikálie mezi sebou, aby vznikl správný odstín.

Hra nabízí celkem 27 úrovní a nepřináší žádné limity, ať už časové či tahové. Vše záleží pouze na vašich logických úvahách a nápadech.

Na začátku to vypadá velmi slibně, koncept i grafika jsou dobré, fyzika "kapalin" vypadá celkem realisticky. Ale jak se začnou projevovat bugy, začne to být neskutečná otrava. Možná to je důvod, proč už hra nejde na Steamu koupit. Dohrál jsem to do třetiny, dál na to nemám nervy.