Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

BloodNet

BloodNet: The Cyberpunk Vampire Game

79
7 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1993 PC
1994 Amiga
Vývojáři:
, (Amiga verze), (Amiga verze)
Jako by nestačilo, že musel Ransom Stark přijít o svou práci v TransTechu kvůli poruše způsobené nadměrným vystavením cyberprostoru, ale ještě k tomu musel ten chlápek, co si ho najal na poslední prácičku, být upír... a hryznout ho. Pouze jeho mozkový čip mu nyní umožňuje kontrolovat své tužby a dává mu několik dní lidství k dobru, aby se mohl postarat o tu svou nepříjemnou okolnost. Tak začíná jeden z obskurnějších příběhů herní historie a zároveň pocta gibsonovskému cyberpunku.

V teorii BloodNet kombinuje adventuru a RPG s tahovými souboji. V praxi však jde o lehce okořeněnou point&click adventuru, u které se autoři více než na technickou stránku (častá výtka) zaměřili na příběh, prostředí a charaktery. Hráč tak během svého putování futuristickým Manhattanem a cyberprostorem potká snad všechny cyberpunkové archetypy, od pouličních zločinců a motorkářů, přes chladné transhumanisty a schizofrenní umělce, až po viktoriánské aristokraty. K odkrývání celé sitace mu pomáhají ilegální dealeři a najímatelní žoldáci, kteří byli ještě pár dní předtím pouze hrdinovou, na oko přátelskou, konkurencí.


Poslední diskuzní příspěvek

Phoenix: Přesně tak. GodOfTheSick: Neřekl bych zub času, jen špatné designové rozhodnutí, které pokud je špatné, bude vždy špatné - jen…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.