@Redfield (30.09.2015 09:15): High, jedine High :) Co je inak celkom samovrazda vyberat si na zaciatok elfov, ale... Aj sa mi pacilo ako to jeden z komentatorov komentoval ked som si vytvaral tim - nieco v zmysle - mozes si vybrat z x timov a ty si vyberies high elfov! :)

@Maximus (30.09.2015 07:06): Klasicke spomalovacky uderov, ale citis v nich ten dopad. Niektorym ludom sa nepacia, pretoze sa zacnu skoro opakovat, ale mne to za cely cas vobec nevadilo. Jednoducho v tom citis ten uder... a za kazdym sa modlis, aby ti nezabili draheho hraca :) (alebo nezranili). KO a stunned je jeden z tych lepsich vysledkov zrazenia sa z black orkom/trollom/ogreom/atd. :)
@piraten (22.09.2015 13:45): Automaticky asi ne, ale je asi o trochu větší šance (stejně jako pokud máš rád Warhammer). Spíš záleží na tom, jak moc chápeš pravidla nebo jsi ochotný se je naučit. U jedničky zrovna to byl docela problém, protože ta nedokázala vysvětlit prakticky nic.

Jestli je na tom dvojka líp, nevím, ale minimálně slibovali, že udělají použitelný tutoriál a "průhlednější" UI.
Pár ľudí tu hralo predošlú časť, aký to vlastne má gameplay? je to vlastne taký epický Battle Chess?