Blood & Truth

Ryan Mark's: Revenge Mission

28.05.2019

Ujmete se role Ryana Markse, který se snaží zachránit svou rodinu. Jako mariňák budete mít za úkol vyřídit několik vlivných zločinců a zachránit svou rodinu z jejich spárů.

Blood & Truth byl vytvořený pro Playstation VR a naplno využívá dva PlayStation Move ovladače. Hra je především akční střílečkou, ale občas budete muset najít i nějaký ten důkaz nebo se nabourat do nějakého systému či počítače. Obsahuje spoustu adrenalinu a akce při různých přestřelkách a honičkách, které na vás budou čekat. Samozřejmostí je vysoký počet zbraní, které je možné modifikovat. Příběh hry byl vytvořen ve spolupráci s hollywoodskou režisérkou.

Nemohu jinak než udělit 100% za snahu tvůrců o co nejlepší zážitek skrze VR na PS4 a za to, že jsem na 100% bavil. Závěr je pak jen taková třešnička na celkovém dojmu ze hry. Návštěva muzea, zběsilé jízdy autem, neskutečný soundtrack, srdce vývojářů...