Tak tohle mi extrémně sedlo do nálady. Zapadlé městečko, nadpřirozeno a vyšetřování vraždy sedmi dětí. Zatím fakt pecka a jsem k tomu příběhu přikovaný.

I když ty bugy tomu dodávají dost surreal atmosféru, což miluju :D Nejlepší kdyz v cutscene postava někam jde a u toho udělá na místě šest koleček :D
stačilo je tam všechny jen vystřílet, aby se mi votevřely dveře do kostela, kdo by to čekal! ted jsem se zasekl na nějaké hádance, protože jsem to kvuli udajně krátké hrací době pustil na těžkou obtížnost. nedělejte machry a hrajte to na lehkou, dobře vám radím!
to je zajímavý. hale, nevíte, jak se dostat z tý první vesnice? je tam strašná tma a večer tam zase vlítnu s baterkou a nerad bych se ztratil! v questech už mám všechno odškrtnutý a nevím jak dál!
Koukám, že trilogie Blair Witch je tu velice dobře hodnocena. Jinak je docela zajímavé, že každý díl vytvořilo jiné (a relativně renomované) studio :).