Jo ták, já myslel že HD je zkratka nějaké mně neznáme slavné plošinovky :D. Kort když se do toho míchá nějaký Iji týpek.
HD? Jaké peníze? :)
BTW AAA remake jakékoliv plošinovky je dneska sebevražda, lidi to nekupují. Jediná opravdu úspěšná trojáčková plošinovka posledních let je Little Big Planet a ta je úspěšná hlavně díky komunitním funkcím. A taky trochu Mario na Wii.

"Indie hry" (klidně od velkých tvůrců, ale hlavně nízké cenové kategorii) je už věc jiná. Třeba u Trine 1 se za původní cenu (20€) prodalo relativně málo kusů, proto taky Trine 2 začíná na nejziskovější hranici z Trine 1 (12€) :)

PS: Mě se tahle hra fakt líbila, takže za jejími vývojáři budu stát až do soudného dne.
Už je to víc jak rok od rozpuštění Krome studia (i když kdo ví, oficiálně ještě zavřeno není) a druhá epizoda stále nikde :-(. No tak, Atari, nakopněte to... Nebo to bude zase ona slavná Atari podpora (TDU/TDU2)?
MIGtheDRAGON: Finanční potíže. Krome Studios bylo ve finanční krizi po vydání Blade Kitten rozpuštěno.

Podle všeho to vypadá, že potřebovali nutně peníze a vydali jen hotovou část hry jako první epizodu. Nicméně údajně už v době vydání byla druhá epizoda hotová z více jak 95%, jen nebyl čas to dotáhnout do konce. Já osobně doufám, že zbytek práce v Atari někdy dodělají a vydají.

U téhle hry podle mě totálně selhal marketing (mimo US rozhodně) a negativní první recenze... U kterých jsem měl pocit, že hraji jinou hru. Nebo daní recenzenti celou hrou prošli speed runningem, což hra umožňuje, jen se projde snad méně jak polovina hry.
NateLogan: Co je za problém s druhou epizodou ? Na to že je to plošinovka mě to celkem i chytlo, takže druhej díl by určitě přišel vhod :)
...a projíždí to dost kostrbatým gameplayem, což je u skákačky docela špatné.