Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Blackwake

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online akce *
akce > 1st person akce
simulátor > námořní simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Nehotová verze
24.02.2017 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.blackwake.com/
Mořský vítr v zádech, chuť soleného masa a silný rum v žaludku. Námořní život během 18. století nebyl zcela jednoduchý, zejména pokud jste byli součástí královského námořnictva nebo pirátů. A přesně do takového prostředí vás přenáší Blackwake.

Tato multiplayerová 1st person akce s důrazem na kooperaci hráčů umožňuje až 54 hráčům najednou zápolit v námořním boji. Každá loď si na začátku kola volí kapitána, který se stará o veškerou koordinaci své posádky. Členové posádky se můžou zhostit několika povinností – mohou nabíjet a střílet z kanónů, opravovat poškozenou loď, pumpovat vodu ven z trupu, donášet zásoby anebo se přímo vrhnout do akce a nalodit se na nepřátelskou loď. Kola jsou řešeny systémem tzv. "ticketů", známých ze série Battlefield. Oba týmy na začátku získají určitý počet "ticketů", které ztrácí za každého padlého. Jakmile jedné straně dojdou "tickety", tak automaticky prohrává.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.