Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bill De Bill: Ďábel na špínu

34
5 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
09.11.2003 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20090830162853…
Dějová zápletka nás zavádí do městečka Velocity, ve kterém hlavní hrdina Bill De Bill pracuje jako obyčejný veřejný uklízeč. Jednoho dne se nachomýtne při vykonávání své práce u srážky kočky s autem, což čtyřnohý domácí mazlíček samozřejmě nepřežije. A protože má Bill De Bill k těmto tvorům slabost a zdá se, že se o záležitost nikdo nezajímá, rozhodne se pátrat po vrahu koček na vlastní pěst.

Vyšetřování nabere nečekaný směr a najednou se v kůži hlavního hrdiny ocitnete v Mexické Tijuaně, kde narazíte na stopu drogové mafie obchodující s drogou zvanou kočkain, která se vyrábí z ocasů jak jinak než masově vyvražďovaných koček.


Poslední diskuzní příspěvek

Já to přidával skoro před dvouma rokama, to jsem ještě na takovéhle věci moc nehleděl. Musím uznat, že ten poslední odstavec není nic moc, ale…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Bill De Bill je naštěstí daleko lepším počinem, než Dinky Island, prvotina vývojářského týmu Marion Software. I když se jedná jen o průměrnou adventuru, stále je o mnoho kvalitnější a také daleko rozsáhlejší, než její předchůdce.

Zápletka je vcelku vtipná a i při některých dialozích se mi objevil úsměv na tváři. Někdy je humor sice dost trapný, ale způsob výroby drogy a především její název (kočkain) je opravdu neotřelý. Netvrdím, že se ke hře ještě někdy vrátím, ale mohu říci, že za vyzkoušení určitě stojí.

Pro: vtipná zápletka, některé dialogy, kočkain

Proti: občas trapný humor, pár nelogických řešení úkolů

+6+6 / 0