Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bigfoot 4x4 Challenge

02.05.2010
45
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Bigfoot je dobře známý monster truck na obřích kolech. A právě s těmito vozítky si můžete zazávodit ve freeware hře Bigfoot 4x4 Challenge. Na výběr máte ze tří typů vozidel lišících se maximální rychlostí, zrychlením a ovládáním. Navíc je možné si ještě vybrat barvu karosérie. Hra nabízí jakousi kariéru závodníka, ve které postupujete v imaginárním žebříčku. Body získáváte za dobré umístění v závodech.

Ve hře si můžete vybrat ze dvou typů závodů: Sprint a Capture the Flag. Sprint je klasický závod, ve kterém musíte dojet do cíle na co nejlepším umístění. Trať je vytyčena jen checkpointy, jinak závod probíhá v terénu. V závodě typu Capture the Flag je vaším úkolem udržet co nejdéle vlajku na svém autě, zatímco ostatní závodníci se vám ji snaží sebrat narážením do vašeho vozidla. Závod končí po předem stanovené době.

Oba typy závodů je možné volit ve třech různých obtížnostech. Tomu také odpovídá následný zisk bodů a peněz. Za peníze je možné vylepšovat své vozidlo a mít tak větší šanci na úspěch v obtížnějších závodech.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.