@Red (19.09.2022 13:51): Je jedna dejová línia, ktorá sa samozrejme mení podľa rozhodnutí. Tie hlavné dejové udalosti ale ostávajú rovnaké. Si myslím že je to plus, lebo práve tieto cyklové hry nemusím moc, kedže to hry často zbytočne naťahuje.
@RemixSvK (19.09.2022 02:26): No já myslel spíš jak tam zpracován ten studentský život. Jestli je to jedna lineární linie(příběh) a nebo je to v cyklech (například dnech), jestli záleží kdy jsi na jakém místě a ty rozpojené cesty se zase nějak spojují.
@Red (18.09.2022 22:48): ak myslíš ako ubieha čas počas hrania tak to záleží asi hlavne od toho či čítaš všetky dialógy. Plus či hráš minihry alebo ich preskakuješ a tak podobne. Vieš to dohrať za 4 hodiny alebo za 8.
A čo sa hodnotenia týka tak za mňa su na tom obidve sezóny podobne. Tá druhá je ale kvalitou o kúsok vyššie. Každopádne je chystaná aj tretia. Ale tu asi neuvidíme najbližší rok.
... a tieto sračky mi vyskakujú v steam recommendations lebo hrávam hry označené tagmi "Story rich" "Singleplayer" "Great Soundtrack". *facepalm*
Koho by napadlo, že být DIKem v sobě zahrnuje erotiku? Zřejmě je tu ledacos, co o kupónové privatizaci ještě nebylo dostatečně vědecky prozkoumáno...