Becherself

září 2006

freeware

Kornel Brákomík je úplně obyčejný mladý muž, který se zúčastnil oslav narozenin svého kamaráda. Po alkoholem prohýřené noci se probouzí uprostřed uzavřené místnosti, bez jakýchkoliv vzpomínek na to, co se vlastně událo. A jak se má vůbec dostat ven?

Becherself je klasická flashová adventura, vytvořená pro soutěž Becherovka Game . V roce 2006 v ní obsadila 3. místo v kategorii adventur. Ačkoliv je od slovenských tvůrců, paradoxně v ní není ani jedno slovenské slovo a použitým jazykem je čeština.

Becherself je krátká adventura, která se zúčastnila soutěže Becherovka game 2006. Jde o typického zástupce této kategorie, který ničím závratným nevyčnívá z řady.

Autor se pokusil hru počeštit, ale příliš se mu to nepovedlo a texty obsahují mnoho chyb. Kdyby zůstal u rodné slovenštiny, udělal by určitě lépe. Příběh není nic extra a i když jsem se párkrát zasmál, o žádný klenot se nejedná.

Určitě se nebudu k Becherselfu vracet už jen z toho důvodu, že Moribund World: Like a Thousand Suns ze stejného roku je daleko lepší alternativou.

Pro: humor

Proti: krátké, příběh, chyby v textu