Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

BECHER SHOW

2006
20
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

BECHER SHOW je akční hra, ve které ovládáte vznášedlo a sbíráte lahve Becherovky ve tvaru figuríny, za něž dostáváte body. Celá hra je zasazena do bludiště, kde jsou i nepřátelská vznášedla, které musíte likvidovat. Cílem hry je posbírat 200 figurín a dostat se až na konec bludiště. Kromě figurín se v aréně nacházejí také bonusy, které doplňují vaši energii, navyšují skóre nebo vylepšují zbraně či štíty.

Hra se zúčastnila soutěže Becherovka Game 2006, kde se v kategorii akčních her umístila na 4. místě. Stojí za ní JVStudio, které se o rok později zúčastnilo znovu se hrou Záchrana.


Poslední diskuzní příspěvek

@Jumas (02.08.2017 20:28): No nevím, nemám odvahu, z logických her hraji většinou spojovačky na mobilu, ale na compu dávám většinou přednost jiným žánrům. Safra, že bych si znovu nainstaloval Bejewelled ?

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 20
Řízení vznášedla v BECHER SHOW mě zpočátku bavilo, i když jsem nejprve musel přijít na to, o co v této hře vůbec jde a proč pořád umírám. O co jde jsem nakonec zjistil z infa v menu, ale že umírám kvůli tomu, že mi ostatní vznášedla ubírají energii pouhým dotykem a já je mohu dokonce odstřelit, by mě ani ve snu nenapadlo.

Po asi půl hodině hraní jsem si říkal, že by mohl být brzy konec, protože je to stále o tom samém a na žádnou velkou změnu to nevypadalo. Bohužel tomu tak nebylo a namlsán zpočátku rychle narůstajícím počtem lahvových figurín na mém kontě, jež se vyskytovali stále méně a méně, jsem vystřízlivěl a zjistil, že to asi bude na dlouho. Nakonec se mi podařilo sesbírat všech 200 figurín, ale bylo to tedy opravdu náročné. Že já blbec se poslední roky držím zásady, že sebevětší blbost musím dohrát, pokud je to alespoň trochu možné.

Většina her, vytvořených pro soutěž Becherovka Game, se nevyznačuje nijak zvlášť dlouhou herní dobou. U BECHER SHOW je to však naopak. Jde o přespříliš dlouhý titul, který zbytečně natahuje především časté bloudění v nepřehledném bludišti.

Pro: řízení vznášedla

Proti: nepřehlednost, stereotyp, zbytečně dlouhá herní doba

+12