Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Becher Logical

2002
53
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Becher Logical je účastníkem třetího ročníku soutěže Becherovka Game a cílem hry je seřadit tři nebo více zátek do svislé nebo vodorovné řady pomocí jejich přesouvání. Hrací deska obsahuje 64 zátek z různých nápojů, jež vyrábí Becherovka, ale přesouvat lze pouze zátky sousední. Za každý správný přesun získáte určitý bodový obnos a následně na to trojice (či větší množství) zátek stejného nápoje zmizí a na jejich místě se objeví zátky nové.

Při dlouhém přemýšlení vám budou ubývat body, proto je někdy lepší využít nápovědu, která vám ukáže jeden z dalších možných tahů, což vás sice bude stát dvacet bodů za každou radu, ale při delších prodlevách se to vyplatí. Hra končí v okamžiku, kdy na hrací desce nejsou možné žádné další tahy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
Becher Logical je další hrou, která patří do početného zástupu spoj tři logických rychlíků. Někde se předměty vystřelují a jinde zase prohazují a v Becher Logical platí ta druhá možnost.

Místo různobarevných kuliček je třeba nalézt tři a více zátek se stejnými symboly a někdy to byl opravdu oříšek. Na ukrácení dlouhé chvíle však znám řadu lepších titulů, než zrovna tenhle.

Pro: dobré na odreagování

Proti: zabaví jen na chvíli

+12