Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Becher Game 2004

55
1 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2004 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.nextcorp.cz/?becher_game
Jak už název napovídá, hra se zúčastnila soutěže Becherovka Game v roce 2004, kde se umístila na 6. místě. Je to puzzle na zeleném pozadí a nabízí dva obrázky s reklamní tématikou, které se liší svou obtížností. První z nich je jednodušší, už proto, že hraje všemi barvami, zato druhý je v podstatě černobílou fotografií, a tak dá jeho skládání více zabrat. Je jedno, který si vyberete, pokaždé se objeví pěkně navržená obrazovka, na které máte pole určené pro skládání a šest dílků puzzle. Po každém úspěšném tahu se dílky doplní o další, a tak to pokračuje až do složení celého puzzle.

Dílky můžete skládat na předlohu nebo ji vypnout, čímž se skládání dosti zkomplikuje. Lze si nechat poradit od počítače, který umístí zvolený dílek za vás. Dále se může v menu povolit rotace dílků, a tím se dostanete ke všem volným. Existuje i možnost vypnutí grafických efektů pro pomalejší PC, a také vypnutí opakující se hudby, která časem omrzí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
Skládat puzzle mě baví a tohle je jedna z her, která mi umožnila si tuto činnost vyzkoušet i ve virtuálním světě. Jde o klasické skládání různě vyříznutých dílků z obrázků s Becherovkovou tématikou.

Oproti konkurenci nenabízí nic navíc, a tak po složení obou obrázků nemá smysl se někdy v budoucnu ke hře vracet.

Pro: puzzle, dvojice obrázků

Proti: zabaví jen na chvilku

+6+6 / 0