Beach Party Craze

Bláznivé prázdniny na pláži

04.09.2008
16.06.2011

V této hře se budete v roli Marie starat o návštěvníky pláže. Budete jim prodávat nápoje, jídlo, suvenýry, půjčovat lehátka, slunečníky a potřeby k potápění, budete provozovat zábavní atrakce apod. Současně se budete muset starat, aby vám nedošly zásoby a zákazníci od vás neodcházeli nespokojení.

Hra má 50 úrovní, ve kterých se setkáte s deseti typy návštěvníků, patnácti typy budov a čeká na vás spousta vylepšení a také dva šikovní pomocníci, kteří vám v průběhu hry budou pomáhat. Hra je určena především pro děti a zvládnou ji i předškoláci, své si však mohou užít i rodiče.

V ČR byla hra distribuována v české lokalizaci pod názvem Bláznivé prázdniny na pláži firmou Špidla Data Processing.

Konečně dohráno :) Škoda že je to tak stereotypní a nevim proč se mi to u některejch animací na milisekundu škubalo, což dost znepříjemnovalo minihry. Ale celkově příjemná povedená hříčka.