Já to teď po delší době zkoušel a jak updatovali všechny mapy a jsou mnohem větší, tak jsem měl strašnej problém s FPS. Ono totiž při 30 hrát nejde. A přitom dřív to šlapalo na 60 s přehledem. Vytížení grafiky bylo přitom minimální.
Kdyby nekdo chtel tak bych dal par her....zadny prebuy:)...celkem se nam dari s kamosema k veceru hrat na serverech tak 4v4 s normalnima hráčema.. kdyztak do zprav:)
Tak mám další postřeh :D
Do hry přidali statistiky hraní, tak zatím mam kladnou bilanci co se týče úmrtí a killů, ale se střelnou za snipera jsem na tom celkem bledě mám pravděpodobnost zásahu průměrnou 51 % :D Hodně to kazej asi sniperské souboje na velkou vzdálenost, protože je to hodně o skillu, kterej prostě nemám :D Takže těm se vyhýbám a jakmile vidím snipera kterej na vzdálenost už zastřílenej, volím taktiku nahlásit jeho pozici a jít si po svých :D
Jediné co mi trochu kazí chuť ze hry, jsou ty losovačky. Protože je to jeden velkej podvod a získat něco na stálo je tak skoro nemožné, protože to mají ošetřený prográmkem, jednoduše si kliknete na kartu a pak teprve program rozhází předměty tak, aby vám nepadlo nic na stálo.