Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Batman Forever

1995
srpen 1995
1996
35
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Batman Forever je oficiální licencí stejnojmenného filmu Joela Schumachera z roku 1995, jenž je zároveň předlohou hry. Batman, tentokrát společně s Robinem, čelí další hrozbě. Jejich novými protivníky jsou Two-Face, bývalý prokurátor, jehož tvář znetvořila kyselina a Riddler, neboli Hádankář. Ten kdysi pro Bruce Wayna pracoval, dokud při svých vědeckých výzkumech nezešílel a nepostavil se na stranu zla. Podaří se Temnému rytíři zastavit chaos, který se šíří metropolí Gotham City?

Hra je bojovou arkádou, ve které jsou všechny postavy tvořeny skutečnými digitalizovanými herci, ovšem nikoliv těmi, kteří vystupují ve filmu. Hráč v roli Batmana nebo Robina postupuje jednotlivými úrovněmi proti množství nepřátel. Jejich pohyby, údery, kopy, salta a komba ovládá celou řadou kláves. K dispozici je proti nepřátelům i několik šikovných batmanovských pomůcek.

Hra nabízí několik stupňů obtížnosti a módů, včetně tréninkového. Hra obsahuje dokonce dva druhy kooperačního režimu; v každém z nich dva hráči ovládají jednoho ze svých hrdinů a postupují společně proti nepřátelům. V jednom z těchto módů mohou útočit i proti sobě.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.