Ballyhoo

Tomas Munrab je majitelem potulného cirkusu pod názvem The Travelling Circus that Time Forgot. Jeden z návštěvníků cirkusu se stane náhodným svědkem rozhovoru mezi Tomasem a nešikovným, podnapilým detektivem, kterého Munrab najal, aby našel jeho unesenou dceru Chelsea. Munrab je přesvědčen, že nikdo ze zaměstnanců cirkusu by takového činu nebyl schopen a únos musel provést někdo zvenčí. Návštěvník se tak vcítí do situace otce, že zahajuje vyšetřování únosu na vlastní pěst.

V interaktivní próze Ballyhoo je hráč v úloze návštěvníka cirkusu vržen do kouzelného, ale i tajemného světa cirkusové manéže, klaunů, akrobatů a mágů. Při svém pátrání po stopách unesené dívky se nevyhne setkání s různými charaktery, z nichž některým je nastalá situace, v které se ocitnul jejich zaměstnavatel, lhostejná, reakce jiných je nepřátelská, a někteří se neštítí ani fyzického násilí. Ve snaze po odhalení tajemství rozkrývá hráč bizarní svět napovrch blyštivého cirkusového života a neváhá převléci se do masky klauna nebo i podstoupit artistickou chůzi po visutém laně.