Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Zoltan (25.10.2020 19:06): Tak to určitě bez debat je, ale ber to tak, že BG III od Larianů může v nejlepším případě vést k opětovnému oživení zájmu o The Black Hound, které by pak muselo být pojato jinak než BG3. Jinak mě po zdlouhavosti her jako Civ VI, kde pořád čekáš, až se něco stane, nemůže semlít už asi vůbec nic. :)
@RNDr. Gunár Pavel (25.10.2020 18:38): Dobrá hra to asi bude, ale rozdílů oproti D:OS tam mělo být víc, takhle se to vážně bude plést :) Plus mám strach ze zdlouhavosti soubojů, takhle mě semlelo D:OS 2.

Nejde ale o to, klidně mohlo být od Larianů BG 4, původní trojky je prostě škoda.
@Zoltan (25.10.2020 16:54): Strejda Google ale říká, že „92 % lidí se tato videohra líbila“, tak nesýčkuj! Ale jasně, v podstatě Divinity pod jiným názvem, i tak s tím nemám problém, Larian je top developer a Black Isle v propadlišti dějin. Zdaleka nejlepší ze špatných výsledků... a hlavně ta doba, kdy to mohlo vyjít podle představ staromilů už je nenávratně pryč...
Škoda že to nikdy nevyšlo, určitě by to bylo lepší pokračování, než to co teď předvádí Larian :(