Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Backyard Baseball 2001

červen 2000
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Backyard Baseball 2001 je druhým baseballem v Backyard Sports sérii od Humongous Entertainment Inc.. Zároveň je první hrou v sérii, která získala licenci od Major League Baseball a MLB Player's Association. Stejně jako celá série i tato hra je určena hlavně mladšímu publiku a je charakteristická tím, že sportovní tým tvoří děti.

Hráč se ujímá role trenéra a díky licenci může do týmu naverbovat jak skutečné hráče v jejich dětské podobě, tak hráče úplně fiktivní. Hra nabízí dva módy. Buď si můžete zahrát jen jeden zápas, nebo celou sezónu zahrnující 14 zápasů a navazující play-off. Hra nabízela i online zápasy proti jiným hráčům. K tomu bylo ale potřeba získat heslo na webové stránce, která je ovšem nefunkční. Hra se kompletně ovládá myší, ovládání je velmi jednoduché přizpůsobené dětskému publiku.

Vzhledem k tomu, že hra využívá SCUMM engine je možné ji na moderních operačních systémech spustit pomocí ScummVM emulátoru.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.