Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Aurion: Legacy of the Kori-Odan

14.04.2016
48
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Dvourozměrné akční RPG vývojářů z Kamerunu odkazuje co do herních mechanismů k japonským klasikám tohoto žánru. Jmenovitě k sérii Tales of Destiny. Nabízí souboje v reálném čase, množství speciálních sil a schopností k využití či propracovaný systém komb. Aurion bývá proto připodobňován např. k úspěšnému Dust: An Elysian Tail.

Příběh a jeho zasazení ale již čerpá z jiných zeměpisných šířek než gameplay. Vzhledem k původu autorů není těžké odhadnout, že se podíváme do Afriky. Přesněji do jejích mytologicko-fantastických končin, zpracovaných do podoby fiktivní planety jménem Auriona. Coby princ Enzo se v den své svatby a zároveň korunovace stanete obětí puče ze strany vlastního bratra. I se svojí snoubenkou jste posléze vyhnáni ze země. Tím začíná hráčova dlouhá pouť za znovuzískáním svého titulu. Předtím se ale bude královský pár muset vydat na pouť skrze šest kontinentů, poznat jejich kulturu a získat v nich silné spojence pro rozhodující bitvu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.