Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Atom Zombie Smasher

66
15 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.01.2011 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://blendogames.com/atomzombiesmasher/
Z oběžné dráhy sledujete povrch matičky Země. Je rok 1960 a rock'n'roll se pomalu mění v rock. Hluboko pod vámi řádí hordy fialových zombíků, kteří plení města a napadají zdravé lidičky. Vaším úkolem je řídit evakuaci, bojovat s nákazou a zničit ty fialové zrůdy jednou provždy!

K ruce máte vojenské jednotky i bojovou techniku, od evakuačního vrtulníku přes děla, miny, dynamit, pěšáky a snipery, až po orbitální kanóny a biologické zbraně. Na taktické mapě vidíte nakažené oblasti a v každém kole si vyberete, kde zasáhnete. Zobrazí se plán města a vy umístíte svoje jednotky. Cílem je evakuovat co nejvíce lidiček dříve, než je nakazí zombíci, které v ideálním případě všechny pobijete. Po skončení mise se vracíte na taktickou mapu, kde se nákaza opět rozšíří a vy si vyberete další misi. Za každého zachráněného dostanete body vy, za každého nakaženého zombíci. Vyhrává ta strana, která první dosáhne nastavené hranice bodů.

Středně dlouhá hra vám zabere 1-2 hodinky. Před začátkem si můžete nastavit bodovou hranici pro výhru a upravit možnosti hry podle své nálady. Na jednom počítači mohou v záchraně světa spolupracovat až tři hráči najednou, vašim kolegům ale budete muset sehnat gamepady.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.