@Charllize (16.09.2021 11:51): Dohrál jsem z nich před dlouhou dobou sice jenom Eternal Manu, takže už si to netroufám hodnotit, ale to bylo ještě takové tradičnější JRPG, pokud se nemýlím? Tam asi není důvod to remasterovat. Já měl třeba taky rád Mana Khemii, ale uznávám, že nabyla nic tak výjimečného, aby musela mít remaster. Takové Ar Tonelico, to je jiná - ty si remastery zaslouží :)

Ateliery od Rorony aspoň svým pojetím docela vybočují z těch ostatním budget JRPG,
@Solidor (16.09.2021 11:22): Tak nebude to poprvé, co se vrátí ke staré sérii. Viz Lulua. Každopádně pochybuju, že by vydali v jednom roce dva nové díly, ač pracovat na nich zároveň mohou. Možná kvůli popularitě Ryzy plánují nějaké větší zakončení a potřebují na to víc času. :) Nakonec to třeba bude dobře.

Nicméně tohle je nepotvrzené, tak bych na to zatím nespoléhal, ač to zní věrohodně. Po TGS se uvidí.
... to jako nebudou příští rok nová stehna, teda Ryza?

Třeba si troufnout dělat dva Ateliery zároveň. Oni ty jejich tituly nejsou zrovna narvané obsahem a nové Blue Reflection už taky bude hotové. Pokud se to potvrdí, tak se jedná o dost špatné rozhodnutí. Tak nějak všichni počítají s tím, že Ryza bude další trilogie. A proč by vybrali zrovna už docela starou Sophie mi taky nedává moc smysl.
Tyjo, oni vydávají tuhle ps4 trilogii fakt znova v nějaké DX podobě. Litr za díl nebo 2500 komplet, to je sila :)
Na Switch i v krabičce !

ehh. Koukám ze jsme to už řešily, ta hlava :D

Na Switch to kupovat nebudu, za 2500 bez trofejí a podřadna kvalita :)