Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Assetto Corsa: Dream Pack 1

11.03.2015
88
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Dream Pack 1 je první placený dodatečný obsah ke hře Assetto Corsa. Jeho obsah si fakticky zvolili fanoušci ve veřejné anketě.

Balíček obsahuje jednu novou trať a to Nürburgring-Nordschleife, který byl vytvořen s pomocí technologie skenování laserem zajišťující maximální možnou přesnost modelu. Trať je v balíčku obsažena rovnou ve třech variantách. První je rozvržení využívané automobilkami pro privátní testování (20,8 km), další je vytrvalostní varianta obsahující i část okruhu Nürburgring (25,4 km) a pak také varianta trati "pro turisty" při tzv. trackday (19,1 km). K poslednímu jmenovanému rozvržení navíc balíček přináší také autentický systém pravidel při skutečných trackdays.

Balíček navíc přináší do hry deset nových vozů, přičemž pro řadu z nich bylo vyvinuto značné úsilí pro věrné zpracování jejich jedinečných systémů a vlastností, jako jsou třeba pevná náprava, náhon na všechna čtyři kola se třemi diferenciály, aktivní aerodynamické prvky, hybridní pohon a další.
Jmenovitě jde o Alfa Romeo 4C, GTA a 155 Ti V6 ‘93, BMW M235i, GM Corvette C7r GTE, McLaren P1 a F1 GTR, Mercedes-Benz 190E EVO II a Sauber C9 a Nissan GT-R NISMO 2014 GT3.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.