@Charllize (19.05.2023 23:32): Vlastní emblém jsem vytvořil, ale vzhledem k mým výtvarným schopnostem dost jednoduchý :-)

@Charllize (28.05.2023 18:15): Teď jedu první datadisk, pak určitě navážu druhým a PS1 bude uzavřená. Poté dám asi chvíli pauzu. Tu šestku uvidím jak bude vypadat, v podstatě jsem se do toho pustil kvůli ní. Záleží jak to půjde a jak bude lákavá, zda nejdřív dojedu starší nebo dám přednost novince. Každopádně zatím je to zábavné a i Armored Core: Project Phantasma ač jen datadisk vypadá dobře.
@jvempire (komentář): Jsem zvědav jak se tou sérii budeš probíjet. Svého času první dva díly patřili k mým top hrám. Pak mi to už prislo trochu ze to sekaji jak Baťa cvičky a zaujali mně jen některé díly a nakonec jsem to úplně opustil.
A vzásadě mně ani moc neláká teď ten nový díl, jsem na nej zvědav spiš z hlediska pozorovatele :)
@jvempire (19.05.2023 23:20): Hodně štěstí, mas co dělat, já to vzdal asi tak po šesti dílech. A btw, pokud si sám nenamaluješ znak tak jsi houby AC hráč. Haha. S tím sem svého času strávil víc času než s hraním samotným :)
Rozehráno a po prvních pár hodinách zatím pozitivní dojmy. Dobře udělané přizpůsobování "mecha" a svižná akce. Možnosti srovnatelné s klasikami typu Mechwarrior a Earthsiege, ale samotná hratelnost je dost odlišná. V AC není stroj tak mohutný, jde spíše o pohyblivé brnění ve stylu knižní Hvězdné pěchoty, čemuž odpovídá tempo. Mise menší, kratší, ale zajímavé a různorodé. Vypadá to, že z ochutnávky bude další oblíbená série.