Dík, šanci tomu určitě dám, ale momentálně to neplánuju. Zřejmě počkám až vyjde nějaká gold edice se vším dohromady a bude dost novejch kampaní od moderů. Tak do tý doby snad bude většina chyb opravená. Já o těch chybách četl po vydání hry a na to kdy hra vyšla je fakt s podivem že stále není odladěná. Navíc je to už třetí "stejná" hra od jedněch vývojářů.
Čau, no problémy jsem měl docela zásadní. Druhá mise, tuším, tu jsem nemohl vůbec dokončit protože po zahlášení a zničení cílů(které oznáčíš laserem) se úkol nesplnil. Dále v misi, kdy nepřátelští Čedaci přepadnou tvoji základnu Manhattan, máš možnost utéci k partyzánům do hor, já si tuto cestu vybral, ale místo partyzánské základny jsem našel jen dvě mrtvoly(nevím zda byl špatně spuštěný script nebo co)..V předposlední misi jsem měl možnost stavby základny, bohužel jakmile jsem HQ postavil, abych mohl stavět jednotky, tak jsem se ocitl najednou uprostřed oceánu a zemřel. Tenhle bug byl naprosto příšerný, musel jsem použít cheat na úspěšné splnění mise. Dále pak je normální, že jednotky neposlouchají tvoje příkazy, svěřit AI vozidlo je o nervy, je schopný náražet do překážky pořád dokolo a není schopen jí efektivně objet.Není to samozřejmě pravidlem, ale když máš smůlu tak spřátelený AI přejede tankem tvého parťáka a mise končí. :) Nehledě na to že samotná kampaň je krátká (do 15 hodin jí dohraješ). Ale v multi tohle naštěstí řešit nemusíš. A ano 1.9. je poslední patch, starý, tuším asi 2 týdny. Dej tomu šanci, kdyby tu nebyly všechny ty chyby tak jsem tomu dal 90 procent, protože je to vážně dobrá hra...
Majkee: o armě občas uvažuju Koukám že si hrál verzi 1.9 (tuším poslední patch?) a stěžuješ si na spoustu bugů. Mohl bys popsat o jaké bugy se víceméně jedná. Zabugovanost mě totiž právě odrazuje. Divím se že se to nelepší. V nejbližší době to sice neplánuju ale je to jedna z těch her co bych rád prubnul.
Fg: kopíruje MGS4? A v čem prosím tě? Jediný, co snad mají obě hry společnýho, že se v obou objevuje PMC, což asi těžko může být kopírování :)
to jako arma nema napady do dlc tak kopiruje MGS4? hmmm, duchaplne, cesi FTW
Souhlasím tak napůl : )
Nejsem úplně hardcore military hráč co by si kupoval trackir a hrál výhradně na shacktacu, ale přitom mě Arma 2 dost baví a občas si dávám svoje primitivní scenaria v editoru : ) A jednoho dne určitě dohraju i tu kampaň..
Prosímtě, o mainstream hráči ani nemluvě. Myslel jsem to tak, že je to hra pro výhradně specifickou sortu hráčů. Kupříkladu takový Flashpoint byl mnohem víc přístupnější i pro hráče, kteří nepotřebovali vojenskou encyklopedii, ale jen realistickou simulaci :)
Pokud pod pojmem "tradiční" myslíš "mainstream", tak je to záměr : ).
Teprv ted jsem se dostal k Armě a příde mi to jak ňáká beta. První mise se mi líbila ale pak mi příde, že to jde docela dolu. Nejvíc jsem se nasmál když jsem jel na motorce. Nejenom, že jezdí do předu a dozadu ale ani nepadá do strany když na ní sedíte aniž by jste jeli. Jinak ale musim říct, že vybrat mezi OF 2 a Armou asi bych přesto zvolil armu...
Hoonza: koukám, pán asi nehrál horší hru že? Hlavně že Operaci Flashpoint máš jako nejoblibenjsi :)

Caelos: podle videi z youtube tady na této stránce bych hodnotil 100% :D
Hoonza: Hezké hodnocení, to hodnotíš podle videa z youtube? :-)

Nějak mi neleze do hlavy, proč má Czechman u komentáře mínus osm. Může mi někdo z mínusmanů vysvětlit, čím je jeho komentář tak pobuřující?
Hafo povedený..... Moc jsem se nasmál. A supr grafika a pohyby, fakt paráda.
Danny: :D tak z toho nemůžu, ty pohyby vypadají neuvěřitelně reálně, fakt
RedDwarf_Cz: Den nezávislosti? :)
Tak to nemá chybu! :D Vůbec jsem o tom nevěděl, nemalej nářez : ).
Tak ArmA 2 ze zavvi.co.uk, konečně doma, 500Kč i s dovozem, paráda, první dojmy s nejnovějším patchem dobré, za dvě hodiny hraní žádná chyba či crash.
Heh, to jsem tak ležel na zemi, krvácel a medik se odmítal pohnout z místa. Po nějaké době kolem mne proběhl velitel, na moment se zastavil, koukal do protějšího baráku a najednou bez jediného slova opět zmizel. Ale pořád lepší takto potupně umřít, než když celá jednotka kvůli jednomu nesplněnému skriptu odmítala reagovat na jakékoliv dění v okolí. A když jsem se naštval a řekl jsem si, že to letiště radši vystřílím sám, tak po mně ještě začali řvát, ať se vrátím do formace.
Zpohodlnel. To ja taky. Clovek uz dneska proste nema naladu 20x behem peti minut umrit a srat se s tezkopadnym ovladanim.
Nevic ten engine je v jadru fakt silene zastaralej a to ze vypada pekne na tom nic nemeni.
To ovládání se mi taky nelíbí - je tam blbá odezva, chůze je těžkopádná a nepřesná, o žádnou překážku se nezastavíte ale pořád běžíte a odrážíte se od ní zpátky... Všechny tydle věci mi vadily už na Flashpointu. Kromě grafiky tam nevidím žádný znatelný pokrok, AI jsou pořád úplně dementní - velitel vydá rozkaz nasednout do vrtulníku a místo aby ne něj rovnou nasednul, když stojí u dveří, tak nejdřív celý vrtulník několikrát oběhne a pak se teprve rozhodne nastoupit atd.
Ovládání vozidel je pořád stejná bída, protože hra nemá snad žádnou fyziku. Celé je to navíc strašně nerealsitické díky chybám v zastaralém enginu.
No a hudba mi taky příjde otřesná (takové stupidní ohrané riffy a ještě horší mix zvuku)...

Celkově velmi špatný dojem, já jsem ale vlastně nic moc jiného nečekal. OFP1 mě bavil, ale tehdy nebylo na výběr. Dnes dám raději přednost Red Orchestře / Darkest Hour, která si na žádný simulátor nehraje a přesto je stokrát realističtější :)
no ok, uz se panak hybe prijatelne. ale kdyz bojujeme ve vesnici a velitel mi urci cil nekde kilometr a pul za kopcem, tak je to proste divny (vubec vetsina cilu co jsem dostal na starost byla nekde uplne v prdeli). Umela inteligence nepratel je taky vselijaka, covek po tom zacne strilet a ono se to zastavi a zacne rozhlizet. Hlasky strojove poskaldany... prakticky vnimam jen to ze nektery kusy tech hlasek jsou proneseny uplne jinym tonem... no nevim fandum co to hrajou online ve velkych bitvach to asi bude jedno, ale ja na to teda kaslu. (jo a hudba me irituje) premyslim jestli byl flashpoint vazne o tolik lepsi nebo jsem jen ja o tolik zpohodlnel :)
Ten headbob jsem si musel hodně snížit, při běhu se to klepalo moc, a to plovoucí míření mám na nule, je to hrozný : ).Ale právě je super že se dá všechno nastavit...postproces efekty mám taky vyplý, protože se mi nelíbí to rozmazání v dálce.A prostě mi ta hra přijde jinak úplně super, na žádný bugy jsem nenarazil.
ze se ten manik hybe jako kdybych tam v te vystroji na slunicku behal ja.
(nicmene pripoustim ze by to mohl byt pocit zpusobeny kombinaci headbobbingu teplych post-proces efektu a skutecnosti ze to hraju na max, coz asi nenese nevyssi fps, ackoliv trhane mi to vubec neprijde, prave proto to hodlam jeste jednou zkusit a povypinat pri tom nejake picoviny a tak. ale moc neverim ze se to nejak moc zlepsi :))
Vy jste divní : ).Základní ovládání je úplně jednoduchý, akorát to rozdávání příkazů armádě a stavění základny atd, to už jsou komplikovanější věci, ale základ je easy.A těžkopádný? Nechápu : ).
tak sjem se dneska taky konecne dostal k instalaci dema a jako bezi to prekvapvie pekne, ale to ovladani je neco otresnyho. Vubec cely je to nejaky... divny. Tezkopadny, prekombinovany... divny. Jeste to pozdejs jednou zkusim zahrat, ale nezda se mi ze to k necemu povede. (a zacinam tak trochu doufat ve kvalitni OPF2)
Ještě že vydali demo, protože to mě odradilo od koupě a ušetřil jsem osm stovek.
Co :) ? Ovládání je naprosto perfektní (nemusel jsem nic přenastavovat), a postava reaguje úplně normálně, nedovedu si představit co myslíš slovem "příšerně"...dojel jsem zatím první 4 tréninky a tu první misi několikrát, a nemůžu se dočkat plný verze : ).
Protoze se to priserne ovlada a postava priserne reaguje... Graficky a napadem se mi to libi, ale hrat to proste ne :)
hm, hrál jsem pár minut a taky mě to moc nenadchlo... hra je to dobrá ale tak nějak jí leze sláma z bot...
Sakra dej si do profilu sestavu, ať se tě nemusím furt ptát na čem jedeš : ).
Tak po prakticky celém dni stráveném s demem Army je jedna věc jistá - tuhle hru kupuju no matter what : ).Už se mi dokonce daří přístávat s vrtulníkem!