Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Arkanoid 3

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
05.11.2004 PC
Vývojáři:
Ruda Kos
Arkanoid 3 je dalším freeware titulem, který si bere za vzor legendární arkádu Arkanoid z roku 1986. Ve hře budete ovládat pomocí myši plošinku, pomocí které budete odpalovat míček do různě barevných cihliček nad vámi. Každá cihlička má jinou výdrž, některé lze zničit jedním úderem, do některých se musíte trefit například až pětkrát. Občas vám z některé zničené cihličky vypadne předmět, který v sobě může schovávat kladný bonus, jako například zvětšení míčku či přidání míčku navíc. Cihlička může ale mít i negativní účinek, který vám například zmenší velikost plošinky na odpalování nebo otočí ovládání na myši.

Hra obsahuje něco přes 100 úrovní, ale pokud by vám to nestačilo, k dispozici je i editor úrovní, kde si samozřejmě můžete vyrobit nové dle vlastního gusta. Hudba ve hře je utlumena tak, aby příliš neobtěžovala svou hlasitostí a lépe jste drželi pozornost, ale i zde je možnost nahrát si do souborů se hrou vlastní hudbu pro lepší zážitek.

Hru začínáte se třemi životy a postupujete, dokud o všechny nepřijdete. Za každou splněnou úroveň se vám přičte jeden nový život. Pokud však prohrajete, je zde možnost začít od dané úrovně, ve které jste skončili, s daným počtem životů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.