@Pluto (15.04.2024 21:57): Jasné, ale takových moc nebude :-) Třeba v časopisech v první polovině devadesátek měly články na propadáky své kouzlo, vždycky se tam autorovi něco semlelo v hlavě a byla z toho sranda :-)
@Pluto (15.04.2024 20:42): Určitě jo, ale spíše o aktuálních propadácích. Kdo si dnes přečte článek na 30 let starý propadák, o kterém jisto jistě ví, že je to propadák? :-) A co se týče mě osobně, mně se ten propadák z povinnosti moc hrát nechce :-) Jasně, občas si ověřím, jestli hra, která kdysi dostala 60% je fakt propadák nebo to byl momentální vrtoch autora (občas se mi stane, že právě mezi takovými najdu klenot, jehož reputaci je třeba vylepšit), ale pokud rozjedu propadák a zdá se mi ještě horší, než jej hodnotili tehdy, je to spíše škoda času, který mohu věnovat lepším titulům.
@jones1240 (15.04.2024 19:06): Já jsem v tom zápalu adventurního plnění třeba došel v tom množství her k tomu, že sahat třeba z důvodu completismu po úplném béčku nemá moc cenu ani pro mě z hráčského hlediska, ani pro případného čtenáře, že bych o tom sáhodlouze referoval třeba na blogu, protože o ve výsledku nikomu nic nedá a stačilo by napsat - nic moc, nebo propadák a pod. :-). Začal jsem vytěsňovat třeba věci jako Ringworld:-) Takže uvidím :-)
@Ringo (15.04.2024 19:04): Tak je střízlivé, ale je to taková časová kapsule do které je potřeba nahlídnout pro ještě větší náhled do adventur :D Minimálně mě to obohatilo, dobrej bizár.
Tohle je velice zajímavá a bizarní retro fosílie. Je to jak takový NIBIRU kdyby se nebralo vážně (myšleno s nadsázkou). Nedokážu ani říct jak mi chyběli hádanky ve stylu hoď kočku oknem do kostela či natřít kraba na bílo a k tomu líbivý pixel hunting! Tohle ještě bude zážitek!