Zdravím. Hru jsem si už stáhnul. Ale když hru spustím, tak se v úvodní animaci nezobrazuje to auto a kamion je stříbrný. A navíc nemluví potom ani ty postavy. Prosím poraďte co s tím.
Hehe, bych řekl, že většina lidí co to tu hrála to má z toho Levelu. Jinak je to totiž dost neznámá hra...
@campbell (23.08.2012 08:38): tam jsem taky napoprvé dost bloudil některá ta místa na umístění těch kamenů jsou tam docela dobře schovaný - dají se lehce přehlédnout - můžeš kouknout na moje hraní part 13 a 14. ( celkem asi 25 minut )

- druhá možnost je najít takovou speciální květinu se kterou ti nějaký ten mnich ( ten co stojí sám kus od kláštera někde na mýtině ) očarovat ten meč - abys nemusel rozmisťovat ty krystaly a ten ledovec bys pak mohl rozmrazit nějak jen tím světelným mečem - ale to jsem nezkoušel já vždy rozmístil všechny krystaly i tu květinu jsem mu přinesl až potom.

pak tě čekají další 2 části hry - BERLÍN budoucnosti a pak ještě jedna část kde vládnou už na zemi jen démoni
No jsem v těch jeskyních kde mám dát těch 7 diamantů, našel jsem jich zatím jen 5. Hraju na střední.
jsem to dohrál asi 4* na těžkou obtížnost ( předtím jsem ještě hodněkrát dohrál demo ).
- to krátká lineární hra - možná tam budeš chvíli v nějaké lokaci trochu bloudit ale prostě stačí ty lokace pořádně prozkoumat...
mě moje poslední hraní trvalo asi 9 hodin jak tady můžeš vidět
Teda divím se že to někdo dohrál, jsem asi někde v ani ne v půlce a je to nějaký těřký a navíc ta zmatenost, vůbec nevím kam jít;-(